Вітаю Вас Гость!
Субота, 21.10.2017, 14:07
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Форма входу

Друзі в Інтернеті

СОФТ

Погода

Відправити SMS

Архів записів

Годинник

КАЛЕНДАР

«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Плеєр

Міні-чат

Карта візитів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали сайту

Додано коментарів: 30
Форум: 2/3
Фотографій: 287
Записів у щоденнику сайту: 4
Новин: 1
Завантажень із сайту: 122
Статей: 87
Сайтів у каталозі: 59
Оголошень: 18
Записів у гостьовій книзі: 5

Пошук

Олімпіади

2016-2017н.р.

ІНФОРМАТИКА

ПРОТОКОЛИ РЕЗУЛЬТАТІВ

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

  

завдання олімпіади з інформатики викладено у каталозі файлів.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПРОТОКОЛИ РЕЗУЛЬТАТІВ

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

  

завдання олімпіади з інформаційних технологій викладено у каталозі файлів.

2015-2016н.р.

Юні закарпатці вперше перемогли на всеукраїнській олімпіаді з інформатики!

ІНФОРМАТИКА

   
                                                                                                               2013-2014 н.р.


Завдання олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, ключі та розв'язки, а також попередні результати перевірки робіт учасників ІІІ етапу викладено на сайті ЗІППО

Список переможців ІІІ етапу учнівських олімпіад, що запрошуються на відбірково-тренувальні збори, розміщено також на сайті ЗІППО

Рішення оргкомітету та журі ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад розміщуються на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту
Закарпатської обласної державної адміністрації
(по закінченні апеляційного періоду).

2012-2013 н.р.

Завдання олімпіад з інформатики та інформаційних технологій викладено у Каталозі файлів.

Переможці обласної олімпіади з інформаційних технологій

2012-2013 н. р.

9 клас

10 клас

11 клас

Стаття на сайті ЗІППО "Змагалися юні інформатики"

2011-2012 н.р.

2 грудня 2011 р. у м. Ужгород відбувся ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з інформаційних технологій у гімназії. 

Ознайомитися із зразками завдань та положенням про проведення таких олімпіад в Україні можна на сайті http://metodportal.net/node/4534


ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики у 2011-2012 н. р. відбувся 24 січня 2012 р. у м. Ужгород на базі УжНУ.

Склад команд м. Ужгорода у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій у 2011-2012 н. р. розміщено у Каталозі файлів.

Під час підготовки до олімпіади корисно попрацювати із матеріалами сайтів:
http://www.e-olimp.com/
http://neerc.ifmo.ru/school/io/index.html
http://www.olymp.vinnica.ua/ або http://netoi.org.ua/
http://www.kievoi.narod.ru/
http://www.svitinfo.com/book/archives/33

Завдання ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики у Закарпатській області у 2011-2012 н. р. викладено у Каталозі файлів - перейти.

Список переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики у 2011-2012 н. р.

9 клас

І) Фозекош Юрій Степанович    Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області
ІІ) Потапчук Анатолій Анатолійович    Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
ІІІ) Голомб Юрій Михайлович    Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
ІІІ) Глазунов Анатолій Олегович    Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області
ІІІ) Попович Денис Дмитрович    Іршавська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Іршавської районної ради Закарпатської області
ІІІ) Сливка Віолетта Віталіївна    Хустська гімназія-інтернат
ІІІ) Ярчич Володимир Васильович    Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

10 клас

І) Кардаш Олександр    Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області
ІІ) Бачкай Олександр Олександрович    Хустська гімназія-інтернат
ІІ) Альбрехт Йосип Омелянович    Хустська гімназія-інтернат
ІІІ) Гутій Ростислав Андрійович    Мукачівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-Ш ступенів – дошкільний навчальний заклад "Гармонія” Мукачівської міської ради Закарпатської області
ІІІ) Селеш Ніколетт Міклошівна    Берегівська угорська гімназія
ІІІ) Буковецький Василь Іванович    Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Ужгородської міської ради Закарпатської області
ІІІ) Курпас Микита Васильович    Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради Закарпатської області
ІІІ) Завацький Олександр Олександрович    Гімназія м. Ужгорода

11 клас

І) Яноші Дьердь Дьердьович    Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання с.Косонь Берегівського району Закарпатської області
ІІ) Медвецький Роберт Генадійович    Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області
ІІ) Дудка Андрій Аркадійович    Мукачівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-Ш ступенів – дошкільний навчальний заклад "Гармонія” Мукачівської міської ради Закарпатської області
ІІІ) Кіраль Алекс Васильович    Берегівська угорська гімназія
ІІІ) Шуберт Ернест Сергійович    Гімназія м. Ужгорода
ІІІ) Олашин Олександр Олександрович    Хустська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Хустської міської ради Закарпатської області
ІІІ) Нодь Флора-Богларка Адальбертівна    Берегівська угорська гімназія
ІІІ) Балога Мирослав Михайлович    Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 м. Ужгорода Закарпатської області
ІІІ) Довганич Володимир Олегович    Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
ІІІ) Гарапко Роберт Вікторович    Мукачівський ліцей Мукачівської міської ради Закарпатської області

Вітаємо переможців!

2010-2011 н.р.

24.11.2010 р. у м. Ужгород відбувся ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з інформатики у ЗОШ №19

Завдання 2-го етапу районних/міських олімпіад юних інформатиків 2010 р. 9(8)-11(12) класи подано у Каталозі файлів перейти

Розв'язок задачі № 3 подано у Каталозі файлів перейти

Склад команди м. Ужгорода у  ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики у 2010-2011 н. р. - завантажити.

Пам'ятка учасника ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед учнів шкіл Закарпатської області

Про порядок проведення обласної олімпіади з інформатики у 2011 р.

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики у 2010-2011 н. р. відбувся 03 лютого 2011 р. у м. Ужгороді на базі УжНУ.

                                                                                      Список переможців м. Ужгорода

у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики у 2010-2011 н. р.

 

п/п

Прізвище, імя,

по батькові учня

Назва

закладу освіти

Клас

Місце, зайняте

на ІІІ етапі

олімпіади

Прізвище, імя,

по батькові вчителя,

який підготував учня

 

1.                   

Мельник Роман

Григорович

Гімназія

м. Ужгорода

7 (11)

І

Мателешка

Наталія Вікторівна

На 4 етап

2.                   

Жук Михайло

Юрійович

ЗОШ І-ІІІ ст. №8

11

ІІІ

Шаркадій

Інна Володимирівна

 

3.                   

Рукавчук Роман

Олександрович

ЗОШ І-ІІІ ст. №8

11

ІІ

Шаркадій

Інна Володимирівна

На 4 етап

4.                   

Драгомирецький

Владислав Сергійович

Гімназія

м. Ужгорода

11

ІІІ

Мателешка

Наталія Вікторівна

 

5.                   

Шуберт Ернест

Сергійович

Гімназія

м. Ужгорода

10

ІІІ

Мателешка

Наталія Вікторівна

 

6.                   

Курпас Микита

Васильович

ЗОШ І-ІІІ ст. №3

9

ІІ

Шикула

Мирон Михайлович

На 4 етап

Повний список:

9-й клас

I) Кардаш Олександр (Виноградівська ЗОШ № 8)

II) Потапчук Анатолій (УЗОСШІ)

II) Курпас Микита (Ужгородська ЗОШ № 3)

III) Фозекош Юрій (Виноградівська ЗОШ № 8)

III) Танчинець Едгард (Виноградівська ЗОШ № 8)

III) Бачкай Олександр (Хустська гімназія-інтернат)

III) Альбрехт Йосип (Хустська гімназія-інтернат)

 

10-й клас

I) Якоші Дьердь (ЗОШ с.Косонь Берегівського району)

II) Олашин Олександр (Хустська ЗОШ № 2)

III) Шуберт Ернест (гімназія м.Ужгорода)

 

11-й клас

I) Мельник Роман (гімназія м.Ужгорода)

II) Бойчук Назарій (Буштинська ЗОШ)

II) Бедь Анатолій (УЗОСШІ)

II) Рукавчук Роман (Ужгородська ЗОШ № 8)

III) Жук Михайло (Ужгородська ЗОШ № 8)

III) Сочка Йожеф (Берегівська угорська гімназія)

III) Драгомирецький Владислав (гімназія м.Ужгорода)

 

Читати статтю Прес-служби УжНУ

 

Вітаємо учнів та їх вчителів із перемогою!

 

Завдання ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інфоматики, м. Ужгород  розміщено у Каталозі файлів

2012 р. - перейти

2011 р. - перейти

2010 р. - перейти

2009 р. - перейти

 

Підсумки ХХІV Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2010-2011 розміщені на сторінках сайту e-olimp:

http://www.e-olimp.com/

http://www.e-olimp.com/news/27

та у Каталозі статей