Вітаю Вас Гость!
П`ятниця, 07.08.2020, 12:38
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Форма входу

Категорії розділу

Друзі в Інтернеті

СОФТ

Погода

Відправити SMS

Годинник

КАЛЕНДАР

Плеєр

Міні-чат

Карта візитів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали сайту

Додано коментарів: 30
Форум: 2/3
Фотографій: 287
Записів у щоденнику сайту: 4
Новин: 1
Завантажень із сайту: 122
Статей: 88
Сайтів у каталозі: 59
Оголошень: 18
Записів у гостьовій книзі: 5

Пошук

Каталог файлів

Головна » Файли » Каталог файлів » Файли користувачів

Рекомендації щодо проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, І, ІІ етапів конкурсу з образотворчого мис
23.01.2013, 00:50
(додаток 6 до наказу  управління освіти і науки облдержадміністрації від  12.10.2012  №  629)
На  учасників  III  етапу   Всеукраїнських  учнівських  олімпіад з навчальних предметів,  ІІ етапу конкурсу із образотворчого мистецтва з  віддалених   районів    необхідно завчасно подати кількісну заявку на нічліг у гуртожитку Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Прибуття   учасників   до   місця   проведення  олімпіад,  конкурсу з образотворчого мистецтва з 09.00 до 09.30 год.

Олімпіади, конкурс з образотворчого мистецтва розпочинаються з урочистого відкриття о 10 годині.

Реєстрація учасників з 09.00 до 09.50 год.
Члени оргкомітету до початку олімпіади, конкурсу з образотворчого мистецтва:
проводять реєстрацію учасників олімпіад, конкурсу;
перевіряють відповідність складів команд до переліку осіб, поданих у заявках, наявність і правильність оформлення документів:
-  паспорт або свідоцтво про народження;
- учнівський квиток (обов’язково з фотографією);
- копію реєстраційного номера облікової картки платника податків - фізичної особи або серії паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті) (за наявності);
- медичну довідку про відсутність інфекційних хвороб і контакту з інфекційними хворими (таку ж довідку має надати й особа, яка супроводжує дитину з особливими потребами).

До місця проведення олімпіад, конкурсу учні прибувають організовано у супроводі керівника команди, який надає  оргкомітету:
- копії звітів і заявок, оригінали яких були попередньо надіслані до оргкомітету ІІІ етапу олімпіад, на право участі учнів у них. У разі заміни з поважних причин окремих учасників олімпіад керівник команди після прибуття до місця проведення змагань подає до оргкомітету оригінал нової заявки із зазначенням причини заміни учнів та  4 вище названі документи;
Забороняється втручання батьків учасників (або осіб, що їх замінюють) та інших осіб у перебіг змагань, проживання та харчування разом з учасниками змагань, участь у перевірці робіт та апеляцій.

Оргкомітетом можуть бути створені відповідні особливі умови для участі в змаганнях дитини з особливими потребами. Особа, яка супроводжує цю дитину, має обов'язково надати медичну довідку про відсутність інфекційних хвороб і контакту з інфекційними хворими.
При виконанні завдань забороняється користуватися довідниками, словниками, таблицями, картами, обчислювальними засобами, електронним обладнанням, засобами комунікації (Інтернет, мобільні телефони тощо), крім засобів, що офіційно дозволені оргкомітетом та журі й затверджені протоколом.
На практичних турах олімпіад дозволяється користуватися лише обладнанням, програмним забезпеченням, друкованими матеріалами, що надаються оргкомітетом та журі.
При виконанні письмових робіт, які підлягають шифруванню, забороняється використання будь-яких позначок, які сприяли б дешифруванню робіт.

При виконанні практичних завдань на конкурсі з образотворчого мистецтва та олімпіаді з трудового навчання можна користуватися власними інструментами і пристроями за умови, якщо це передбачено відповідними правилами (умовами).

Перед початком олімпіад, конкурсу в приміщенні залишаються учасники, голова журі, експерт-консультант і члени  оргкомітету.
Члени оргкомітету перевіряють:
за списком присутність учасників і розміщують їх  в аудиторії;
–  доводять до відома учасників  правила  поведінки  під час виконання завдань;
роздають їм зошити;
організовують заповнення анкет.

До початку змагань оргкомітет надає можливість перевірити цілісність пакету голові журі, який  і оприлюднює зміст завдань учасникам.

Під час олімпіади, конкурсу учасники дотримуються таких правил:
– завдання виконуються на аркушах паперу (зошитах, друга половина  якого - чернетка) зі штампом закладу або установи освіти;
– тривалість виконання завдань не може перевищувати визначеного часу  (4-х астрономічних годин);
– учасники  олімпіад,  конкурсу   виконують  роботу державною  мовою або мовою навчання;
– під час виконання завдань учасникам забороняється спілкуватися між собою, користуватися технічними та мобільними засобами зв’язку. 
За порушення встановлених правил оргкомітет приймає рішення про анулювання роботи учасника олімпіади та припинення участі в олімпіаді, конкурсі з образотворчого мистецтва;
– учасники олімпіад не можуть звертатися до членів оргкомітету із запитаннями, пов'язаними зі змістом завдання;
– вихід учасника олімпіади з аудиторії дозволяється тільки у випадку виник­нення невідкладної потреби у супроводі члена оргкомітету.
Учасники олімпіад, конкурсів мають право:
–  ознайомитися в день проведення олімпіади, конкурсу (після їх завершення) з відповідями (розв'язками) завдань, запропонованими журі, та з попередніми результатами перевірки робіт учасників до підбиття остаточних підсумків. Попередні результати олімпіад,  конкурсу надсилаються у відділи (управління) освіти райдержадміністрацій (міських рад) упродовж одного робочого дня після проведення змагань;
–  у разі виникнення питань учасники мають право після завершення всіх турів відповідного етапу змагань подавати заяву у письмовій формі апеляційній комісії з приводу правильності та об'єктивності оцінювання виконаних ними завдань і одержати письмову відповідь (за вимогою учня) до підбиття остаточних підсумків відповідних змагань;
– апеляційна заява може бути подана учасником упродовж п’яти робочих днів з моменту оприлюднення результатів відповідної олімпіади, конкурсу. У заяві учень повинен зазначити причину апеляції.

Порядок перевірки робіт учасників олімпіад, конкурсу:
– перед перевіркою завдань роботи шифруються головою або членами оргкомітету, яких призначає голова оргкомітету;
– перевірка робіт учасників здійснюється членами журі упродовж  одного дня, визначеного наказом  управління освіти і науки облдержадміністрації;
– бали, виставлені журі в роботах учасників олімпіади, конкурсу, заносяться в протокол;
– на підставі протоколів і дешифрування робіт приймається спільне рішення оргкомітету та журі про результати відповідних етапів олімпіад, конкурсу з образотворчого мистецтва.Джерело: сайт ЗІППО
http://www.zakinppo.org.ua/component/content/article/16-conkurs/880-rekomendatsiyi-schodo-provedennja-iii-etapu-vseukrayinskih-uchnivskih-olimpiad-z-navchalnih-predmetiv-i-ii-etapiv-konkursu-z-obrazotvorchogo-mistetstva


Категорія: Файли користувачів | Додав: Вчитель
Переглядів: 662 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]