Вітаю Вас Гость!
Субота, 08.08.2020, 11:48
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Форма входу

Категорії розділу

Друзі в Інтернеті

СОФТ

Погода

Відправити SMS

Годинник

КАЛЕНДАР

Плеєр

Міні-чат

Карта візитів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали сайту

Додано коментарів: 30
Форум: 2/3
Фотографій: 287
Записів у щоденнику сайту: 4
Новин: 1
Завантажень із сайту: 122
Статей: 88
Сайтів у каталозі: 59
Оголошень: 18
Записів у гостьовій книзі: 5

Пошук

Каталог файлів

Головна » Файли » Каталог файлів » Мої файли

Положення про Всеукраїнську учнівську олімпіаду з інформаційних технологій
[ Викачати з сервера (14.8 Kb) ] 14.11.2011, 00:15

міністерство освіти і науки україни

управління освіти та науки дніпропетровської міської ради

дніпропетровський національний університет

український державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді

 

 

Положення

про Всеукраїнську учнівську олімпіаду з інформаційних технологій

 

Розроблено відповідно до чинного Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності

 

1.     Загальні положення

 

1.1.   Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій проводиться щороку серед учнів середніх закладів освіти в номінаціях «Офіс», «Графіка», «Веб-дизайн», «Обчислювальна техніка» відповідно діючої програми шкільного курсу «Інформатика».

Студенти вищих закладів освіти будь-якого рівня акредитації не мають права змагатись у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформаційних технологій на будь-яких етапах.

1.2.    Основними завданнями Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій є:

·        стимулювання творчого самовдосконалення дітей, учнівської молоді;

·        виявлення та розвиток обдарованих учнів та надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у вищих закладах освіти країни;

·        формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя;

·        підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформа­цій­них технологій, прищеплення широким колам учнівської молоді навичок дослідницької роботи;

·        пропаганда досягнень науки, техніки та новітніх технологій;

·        підведення підсумків роботи факультативів, гуртків, секцій, учнівських наукових товариств, активізація всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями;

·        підвищення рівня викладання базових, спеціальних та фахових дисциплін, фахової підготовки учнів;

·        виявлення, поширення і впровадження в навчально-виховний процес сучасних прийомів і методів навчання;

·        залучення професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів вищих закладів освіти, працівників наукових закладів України до активної допомоги навчально-виховним закладам у справі поліпшення стану викладання інформатики та підвищення рівня знань, умінь та навичок учнівської молоді;

·         формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах та турнірах.

1.3.    Керівником Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів і турнірів є Міністерство освіти України.

1.4.    Організатором та координатором Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій є управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради, Дніпропетровський національний університет, на які покладається відповідальність за організаційне та науково-методичне забезпечення проведення олімпіади.

1.5.    Міністерство освіти України спільно (на рівних засадах) з управлінням освіти та науки Дніпропетровської міської ради здійснюють контроль за дотриманням вимог даного Положення при проведенні всіх етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

1.6.    Для організації та проведення олімпіади створюється організаційний комітет, а для перевірки виконання завдань — журі.

1.7.    Для складання завдань олімпіади голова журі визначає першого заступника та заступника з кожної номінації олімпиади, на яких покладається відповідальність за створення творчих груп з розробки завдань олімпіади та критеріїв їх оцінювання. До цих груп входять фахівці відповідних галузей у складі не більше п’яти осіб. Заступники голови журі та члени творчих груп несуть персональну відповідальність за науковий рівень змісту завдань та їх секретність до моменту оприлюднення. Надання підготовлених завдань будь-якій особі, яка не є членом комісії, категорично забороняється.

1.8.    Для консультацій щодо розв’язання спірних питань в роботі журі (правильність перевірки та об’єктивність оцінювання робіт і визначення переможців олімпіади) призначаються експерти-консультанти з усіх номінацій олимпіади.

1.9.    Переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій визначають в особистій та командній першості.

1.10.                    У Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформаційних технологій за згоди Міністерства освіти і науки України у відповідності до чинного законодавства можуть брати участь учні середніх закладів освіти зарубіжних країн.

1.11.                    Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій на всіх етапах є очною формою змагань.

1.12.                    Учасники Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, за їх бажанням,отримують завдання і дають на них відповідь державною або іншою (національних меншин) мовою.

1.13.                    Вчителі середніх закладів освіти, викладачі та наукові працівники вищих закладів освіти, наукових установ, працівники органів освіти, методичних та інших установ і організацій, які брали активну участь у підготовці учнів до змагань та проведенні цих заходів, можуть бути відзначені відомчими та іншими державними нагородами.

 

Повний текст - у прикріпленому файлі.
Категорія: Мої файли | Додав: Вчитель
Переглядів: 1223 | Завантажень: 128 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]