Вітаю Вас Гость!
Субота, 08.08.2020, 11:07
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Форма входу

Категорії розділу

Друзі в Інтернеті

СОФТ

Погода

Відправити SMS

Годинник

КАЛЕНДАР

Плеєр

Міні-чат

Карта візитів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали сайту

Додано коментарів: 30
Форум: 2/3
Фотографій: 287
Записів у щоденнику сайту: 4
Новин: 1
Завантажень із сайту: 122
Статей: 88
Сайтів у каталозі: 59
Оголошень: 18
Записів у гостьовій книзі: 5

Пошук

Каталог файлів

Головна » Файли » Каталог файлів » Мої файли

Результати І етапу конкурсу Вчитель року 2012-2013
[ Викачати з сервера (11.1 Kb) ] 23.01.2013, 00:31

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

 

Від "24” грудня 2012 року          м. Ужгород            № 466

 

Про підсумки І міського

туру ХVІІІ Всеукраїнського

конкурсу «Учитель року - 2013»

 

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року          № 489/95 „ Про Всеукраїнський конкурс „ Учитель року ”,  відповідної  постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638, рішення  колегії  Міністерства    освіти   і   науки   молоді    та    спорту    України  від  31.05.2012 року  № 6/5-19 „ Про підсумки Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року – 2012 ” , наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 24.10.2012 року № 1143 „ Про   проведення  Всеукраїнського конкурсу  „ Учитель  року – 2013 ” , наказу управління освіти і науки Закарпатської ОДА від 13.11.2012 року №691 «Про   проведення  в  області  у  2012/ 2013  навчальному    році  XVIІІ Всеукраїнського конкурсу   «Учитель  року – 2013», наказів управління освіти Ужгородської міської ради від 19 листопада 2012  року №417 «Про проведення   у  2012/ 2013  навчальному    році   першого (міського) туру XVIІІ Всеукраїнського конкурсу   „ Учитель  року – 2013 ”, від 04.12.2012 р. №74 «Про відрядження вчителів для участі у І (міському) турі ХVІІІ Всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2013», від 07.12.2012 р. №76 «Про зміни до наказу від  04.12.2012 р. №74 «Про відрядження вчителів для участі у І (міському) турі ХVІІІ Всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2013» в місті Ужгород завершився І тур ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» з номінацій  „ Інформатика ”, „ Фізика ”, „ Іноземна мова ” (французька), „ Музичне мистецтво ”,  „ Російська мова ” .

 

Підсумки І етапу конкурсу засвідчили належну фахову підготовку, ерудицію, знання предметів та методики їх викладання, різноманітність  інтересів  та широкий спектр захоплень педагогів. Журі міського конкурсу відмічає зростання рівня професійної майстерності, загальної ерудиції, культури спілкування учасників конкурсу. Педагогічними працівниками представлено оригінальні технології організації навчально-виховного процесу, розкрито механізми їх реалізації. Проведені конкурсантами майстер-класи «Я роблю це так…» стали ілюстрацією роботи вчителів над проблемними питаннями, продемонстрували глибоке розуміння ними проблем та вміння їх розв’язувати. Письмові роботи з перевірки фахової підготовки більшості учасників конкурсу показали достатній рівень знань із теорії методики викладання предмета. Учасниками подано змістовні розробки уроків, що ілюструють вирішення проблеми, над якою працює вчитель. Проведені уроки були цікаві, різні за формою і типами, вирізнялися логічністю побудови та практичною цілеспрямованістю.

Разом з тим, слід зауважити, що у ряді поданих на конкурс матеріалів виявлено певні недоліки: опис досвіду носить теоретичний характер, не розкриває технологію реалізації провідної педагогічної ідеї та її складових; відсутні обґрунтування актуальності досвіду та перелік наукових досліджень, концепцій та теорій, на яких ґрунтується система роботи вчителя; розробки навчальних занять не  ілюструють вирішення проблеми, над якою працює вчитель; відсутній системний підхід до розроблення навчальних матеріалів; висновки про педагогічну та методичну діяльність учасника конкурсу носять поверховий характер, не  повною мірою розкривають систему роботи вчителя та її результативність. Також варто звернути більше уваги на критерії відбору учасників конкурсу; надавати більше допомоги  в методичному оформленні досвіду роботи вчителя, і взагалі в стимулюванні до участі у конкурсі. Відтак, цьогоріч не у всіх номінаціях взяли участь педагоги міста, а в деяких представлений тільки  один учасник.

З метою підтримання творчої освітянської еліти, підведення підсумків та відзначення переможців і лауреатів І міського туру ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013»

 

 НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити рішення фахового  журі  І  туру ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013»  та визнати:

1.1. переможцями:

·                     у номінації «Інформатика» - Біро Ференца Гейзовича, вчителя угорськомовної гімназії;

·                     у номінації «Фізика» - Капраль Мар’яну Михайлівну, вчителя СЗОШ І-ІІІ ступенів №12;

·                     у  номінації  «Іноземна мова (французька)» - Дудинську Вікторію Вінцівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. №8;

·                      у номінації «Музичне мистецтво» - Шеньо Світлану Василівну, вчителя НВК «Гармонія»;

1.2. лауреатами:

·        у номінації «Інформатика»:

Шеверу Катерину Шандорівну, вчителя СЗОШ І-ІІІ ст. №15;

·        у номінації «Фізика»:

Котьо Федора Франтовича – вчителя НВК «УжЕЛ»;

Гладоника Степана Степановича – вчителя угорськомовної гімназії;

·       у  номінації  «Іноземна мова (французька)» - Горзо Валерію Степанівну – вчителя УСШ № 5.

 

2. Нагородити грамотами управління освіти Ужгородської міської ради  переможців та лауреатів конкурсу і преміювати їх у межах фонду заробітної плати установ:

    - переможців І (міського) туру ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2013» в розмірі 500 грн.;

    - лауреатів І (міського) туру ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013» в розмірі 300 грн.

         3. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів  створювати умови для  участі у конкурсі кращих педагогів закладу; спрямовувати роботу з педагогічними працівниками  на більш широке їх залучення до участі у конкурсі з усіх номінацій.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача методичного кабінету Палько Т. В. та начальника відділу бухгалтерського обліку управління освіти  Ужгородської міської ради Брензович Л. Г.

 

 

Начальник управління освіти                    М. Комарницький

 

 

 

Палько

3-31-62

Категорія: Мої файли | Додав: Вчитель
Переглядів: 1061 | Завантажень: 75 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]