Вітаю Вас Гость!
Середа, 24.04.2024, 11:09
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Форма входу

Друзі в Інтернеті

СОФТ

Погода

Відправити SMS

Годинник

КАЛЕНДАР

Плеєр

Міні-чат

Карта візитів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали сайту

Додано коментарів: 30
Форум: 2/3
Фотографій: 287
Записів у щоденнику сайту: 4
Новин: 1
Завантажень із сайту: 122
Статей: 88
Сайтів у каталозі: 59
Оголошень: 18
Записів у гостьовій книзі: 10

Пошук

Каталог файлів

Головна » Файли » Обмін досвідом роботи » Досвід роботи вчителів інформатики Ужгорода

Узагальнюючий урок з теми ТП WORD "Багатосторінковий документ. Макроси."
[ Викачати з сервера (2.11 Mb) ] 18.03.2012, 12:55

Тема:   Багатосторінковий документ. Макроси.

Мета:   узагальнити й систематизувати знання, вміння і навички  учнів з теми «Текстовий процесор»;

з’ясувати рівень навчальних досягнень учнів; 

підготувати учнів до тематичної контрольної роботи;

розвивати мислення, пам'ять, швидкість виконання операцій на комп’ютері, інтерес до інформатики;

виховувати культуру користувача ПК.

Тип уроку: узагальнення та систематизація знань, вмінь та навичок.

 

Структура   уроку

                                    I.      Організаційний етап (1 – 2 хв.)

                                 II.      Перевірка домашнього завдання (2 – 3 хв.)

                              III.      Застосування знань, умінь і навичок (15 – 20 хв.)

                              IV.      Перевірка засвоєння знань, способів дій (15 – 20 хв.)

                                 V.      Підсумки роботи (3 – 5 хв.)

                              VI.      Домашнє завдання (1 – 2 хв.)


У архіві містяться: конспект уроку, тексти теоретичних завдань та зразки робіт, виконаних учнями під час уроку.


Фотографії з уроку:







Більше фотографій з відкритих уроків у фотоальбомі http://met-inform-uzh.ucoz.ua/photo/2



Категорія: Досвід роботи вчителів інформатики Ужгорода | Додав: Вчитель
Переглядів: 2365 | Завантажень: 395 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]