Вітаю Вас Гость!
Субота, 08.08.2020, 11:34
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Форма входу

Категорії розділу

Друзі в Інтернеті

СОФТ

Погода

Відправити SMS

Годинник

КАЛЕНДАР

Плеєр

Міні-чат

Карта візитів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали сайту

Додано коментарів: 30
Форум: 2/3
Фотографій: 287
Записів у щоденнику сайту: 4
Новин: 1
Завантажень із сайту: 122
Статей: 88
Сайтів у каталозі: 59
Оголошень: 18
Записів у гостьовій книзі: 5

Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » Новини ЗМІ

Американські школярі можуть розучитися писати

Письмо від руки незабаром може остаточно зникнути з учбових програм американських шкіл. Основні аргументи на користь цього - на писання витрачається багато часу, натомість навички користування комп'ютером більше знадобляться дітям у подальшому навчанні.


Згідно з Державним стандартом щодо обов'язкових предметів, прийнятим у 41 штаті країни, від учнів більше не вимагається вміти писати від руки, повідомляє ABC News.

Далі письмо може зникнути з загальнодержавних тестів, що обумовлюються законом "Жодної дитини, яка відстає" (No Child Left Behind). Дедалі більша кількість шкіл підлаштує свої учбові програми під виконання цих завдань у Excel, попереджає представниця компанії - видавця навчальних матеріалів для письма Кетлін Райт.

"Це просто не оцінюється. Ось що важливо. Якщо воно (письмо) не оцінюється, то має тенденцію до поступового занепаду, бо люди вчаться задля тесту", - каже вона.

Варто вважати письмо від руки застарілим чи ні, але чимало його прихильників є також серед батьків нинішніх учнів.

"Мені знається, що воно (письмо) допомогло йому щодо дрібної моторики та зробило його більш чемним", - говорить мешканка Атланти Ліза Фейрклот про свого 7-річного сина.

"У навчанні він виявляє більшу цікавість, бо може створювати щось, чого раніше не міг, і володіє м'язовими рухами, яких раніше не знав", - каже вона.

Про доцільність навчання письму також говорить наука.

"Звісно, важливо вміти друкувати. Проте письмо від руки, про що свідчать емпіричні дані з неврології, відіграють більш значущу роль у візуальному розпізнаванні та вивченні літер", - пояснює молодший професор Центру читання норвезькогоУніверситету Ставангера Енн Менген.

Цей факт слід враховувати в контексті навчання, підкреслює вона. Іншими словами, той, хто вчиться писати від руки, навчається краще.

Як доказ Менген наводить результати експерименту, в якому взяли участь дві групи дорослих, що вивчали іноземний алфавіт. Одна група піддослідних записувала символи від руки, друга ж училася розпізнавати їх на екрані, оперуючи клавіатурою.

За кілька учасники з першої група продемонстрували кращі результати, ніж їхні колеги з другої. Сканування мозку "успішніших" піддослідних виявило в них більш високу активність у тій частині мозку, яка відповідає за розуміння мов, процеси, пов'язані з моторикою та розмовні жести.


УП

    02.02.2011 14:12


Джерело: http://zakarpattya.net.ua/ukr-news-78747-Amerykanski-shkoliari-mozhut-rozuchytysia-pysaty
Категорія: Новини ЗМІ | Додав: Вчитель (05.02.2011)
Переглядів: 491 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]