Вітаю Вас Гость!
Неділя, 24.11.2024, 16:59
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Форма входу

Категорії розділу

Друзі в Інтернеті

СОФТ

Погода

Відправити SMS

Годинник

КАЛЕНДАР

Плеєр

Міні-чат

Карта візитів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали сайту

Додано коментарів: 30
Форум: 2/3
Фотографій: 287
Записів у щоденнику сайту: 4
Новин: 1
Завантажень із сайту: 122
Статей: 88
Сайтів у каталозі: 59
Оголошень: 18
Записів у гостьовій книзі: 10

Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » Новини ЗМІ

Батьківська опіка в Інтернеті - зовсім не зайва






Батьківська опіка в Інтернеті - зовсім не зайва

Компанія BitDefender опублікувала результати опитування 1740 батьків з п'яти країн на тему безпеки дітей і підлітків в Інтернеті

Батьків питали про те, як їхні діти поводяться в Інтернеті, особливу увагу було приділено віртуальним знайомствам дітей та підлітків.

Як підкреслюють дослідники, серед основних загроз, що являє Інтернет для підлітків, - шкідливі програми, виманювання індивідуальної інформації, порнографія, а також матеріали, що пропагують насильство та споживання наркотиків.

Найпоширенішою загрозою в Мережі є кібер-знущання, переслідування, приниження з боку інших дітей або підлітків, з використанням таких цифрових технологій як SMS, електронна пошта або миттєві повідомлення, розповіли організатори опитування.

Згідно з даними опитування, молодіжна аудиторія Інтернету поділяється на такі вікові групи: діти 7-10 років - 13%, 11-15 років - 47% і 15-18 років - 40%.

Діти у віці від 7 до 10 років на користування Інтернетом витрачають у середньому одну годину на день, 15-18-річні підлітки - від 1 до 3 годин. Найактивніше користуються всесвітньою Мережею підлітки у віці від 11 до 15 років.

Дослідники також поставили питання про те, чи знають батьки друзів (у тому числі віртуальних) своїх дітей.

87% батьків заявили, що вони зустрічалися з 65% онлайн-друзів своїх дітей. Решта 35% - це "віртуали": респонденти ніколи не бачили їх і не спілкувалися з ними безпосередньо.

При цьому в числі друзів - в основному однокласники або учні з однієї школи, хоча деяких приятелів діти дійсно знають тільки заочно.

Що стосується активності в Мережі, то 16-18-річні підлітки в основному займаються пошуком необхідної інформації для виконання домашніх завдань (43%) або ж відвідують соціальні мережі (31%), у той час як 11-15-річні левову частку часу проводять в системах миттєвого обміну інформацією (87%).

При цьому 89% батьків визнали, що їхнім дітям погрожували, третирували або принижували через Мережу.

Більше того, 54% батьків зазначили, що діти були надзвичайно стривожені та налякані такими інцидентами. Внаслідок цього майже кожній п'ятій дитині знадобилася допомога фахівців.

19% опитаних батьків заявили, що вони звернулися до фахівців, які допомогли підростаючому поколінню впоратися з проблемами.






За матеріалами: ko.com.ua
Дата публікації: 07.10.2011



Джерело: http://osvita.ua/home/news/23725/
Категорія: Новини ЗМІ | Додав: Вчитель (01.09.2012)
Переглядів: 766 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]